SVATBY PODLE MÍSTA

Svatba je pro každého významným životním krokem, proto Vám rádi pomůžeme s výběrem stylu, barev, dekorace i místa, aby byl tento okamžik pro Vás jedinečný a neopakovatelný.

Na základě Vašich požadavků a představ vybereme pro Vás vhodné prostory. Svatbu můžeme připravit na zámku, v kostele nebo na statku. Dnešní doba přeje ale i netradičním místům jako je například svatba v lese, na vinici nebo v údolí. Dlouhodobě spolupracujeme s některými objekty, které můžeme s jistotou doporučit a zajistit Vám profesionální a kvalitní služby. Jde například o Letenský zámeček, Restaurace Léta Páně, Villa St-Tropez. Vyhledávaný místem pro svatební příležitosti je také Yard Resort, Resort Green Halley nebo zámek Bon Repos.

 

 Svatba v lese

Svatba v lese

 Svatba na vinici

Svatba na vinici

 Svatba na statku

Svatba na statku

 Svatba v hotelu

Svatba v hotelu

SVATBY PODLE BAREV

S organizací svateb máme několikaleté zkušenosti a víme, jak správně zvolená květinová dekorace s barvami a doplňky dotváří celkovou svatební atmosféru. Zajišťujeme květinovou výzdobu obřadního místa, svatební tabule, svatebního dortu či svatebních vozů. Připravíme originální svatební kytici pro nevěstu i svědkyně. Samozřejmostí je květinový design účesů, prstýnků či korzáže. Vyberte si z naší barevné palety svateb Vaší nejoblíbenější barvu s květinou a ostatní nechte na nás. Nebo se nemůžete rozhodnout jaká barva by byla pro Vás ta nejvhodnější? Nevadí, rádi Vám pomůžeme s výběrem. Náš tým Vám poskytne profesionální služby a je připraven plnit Vaše přání tak, aby se shodovalo do nejmenších detailů.

 

 Svatba bílá

Svatba bílá

 Svatba bílorůžová

Svatba bílorůžová

 Svatba lososová

Svatba lososová

 Svatba žlutá

Svatba žlutá