Simea květiny

Rozvoz květin Praha

Květina svojí krásou připomíná ženu a možná právě proto každou ženu potěší kytice nádherných květin, která se hodí ke každé příležitosti a pro dámu každého věku. Nádherná kytice je vhodným řešením i na takové příležitosti jako je poděkování obchodním partnerům, zaměstnancům, rodičům a podobně.

Jednoduše řečeno, na květiny se vhodná chvíle vždycky najde, ale horší to bývá s dodržením termínu, protože ne vždy máte možnost být s těmi, které máte rádi. A aby to ani jednoho z vás nemuselo mrzet a nedošlo k zanedbání žádné z mnoha krásných chvil, tak s tím Vám pomůže profesionální doručování květin.

Služba, kterou si máte možnost vyžádat 7 dní v týdnu a poslat květiny na dálku kamkoliv budete chtít. Od růží přes gerbery a lilie až po tulipány a další nádherné květiny. 

Rozvoz a doručení květin v Praze působí po celé její velikosti. To znamená, že jak po Praze 1, 2, 3, 4, 5, tak i po jejich dalších částech jako jsou Praha 6, 7, 8, 9, 10. Objednáte dnes, a ještě dnes bude kytice dle vašeho přání doručena. Můžete takto mile překvapit přítelkyni, která třeba v Praze studuje, maminku, která v Praze bydlí nebo udělat radost manželce, která ve velkoměstě pracuje. 

Objednání je zcela jednoduché online. Stačí si vybrat kytici malou, standardní či velkou podle Vašich představ. Zvolit preferovaný den i čas, a to v rozmezí od 9 do 20 hodin včetně víkendů a svátků.  Do kytice můžete nechat vložit i milý vzkaz s Vaším jménem či nechat překvapení zcela anonymní. V celkové ceně bude započtena i jednotná cena za dopravu za rozvoz a doručení květin Praha 1, 2, 3, 4, 5 a také Praha 6, 7, 8, 9, 10 v částce 149 Kč. Vyplníte požadované údaje, zaplatíte a o doručení se už postaráme my.

Vše Vám zabere jen malou chvíli na rozdíl od shánění kytice na poslední chvíli a hledání květinářství ve Vašem okolí. Takto nenecháte nic na náhodu, budete si moct vybrat kytici podle představ a ještě jí doručíte včas.
 

© 2017 Simea květiny. Powered by LaFlora.com
Payment Logos